بازی

معرفی 20 بهترین خانه بازی کودک در تهران

خانه بازی کودک

خانه بازی کودک یکی از راه‌هایی برای افزایش خلاقیت و هوش کودکان و احتمالا جایگزین مناسبی برای لگو درمانی یا کلبه‌های خانگی است. برای اینکه فارغ از شلوغی‌های شهر، در یک فضای آرام، موقعیتی را برای اوقات فراغت فرزندان خود در نظر بگیرید، انتخاب یکی از بهترین خانه بازی کودک با توجه به معیارهای ارزیابی،گزینه مناسبی خواهد بود. در این مقاله به بررسی ویژگی مراکز خانه بازی کودک در تهران می پردازیم و لیستی از مراکز خانه بازی را به شما ارائه می‌دهیم.

بزرگ ترین خانه بازی کودک تهران

تعدادی از خانه بازی کودک تهران که همچنان خدمات ارائه می‌دهند را جمع آوری کردیم. این لیست در زیر اضافه شده است که شما می توانید با توجه کیفیت تجهیزات و علاقه‌مندی‌های کودک خود، بهترین را انتخاب کنید.

خانه مادر کودک آفرینش خانه بازی کودک آبان کانون کودک خاله هیلی خانه فرهنگ نوواژه
سلاله ریشه کلوپ مادر و کودک پردیس کارگاه مادر و کودک آینده کلبه کودکی
سلاله ساقه خانه بازی کودک رگا خانه کودک لگو کیدزلند
خانه بازی کودک لاوین خانه و شهربازی رباتیک روبوکیدز خانه مادر و کودک آینده 1 خانه مادر کودک عسل
خانه مادر و کودک بادبادک خانه بازی و زبان لاوین خانه مادر و کودک آینده 2 خانه بازی کودک رز گاردن
خانه مادر و کودک آروشا خانه مادر و کودک دوزبانه خورشید خانه فرهنگ سیحون خانه کودک مهرگان

بزرگترین خانه بازی کودک در تهران

مراکز خانه بازی کودک در تهران

خانه بازی کودک مناسب را با توجه به تجهیزات مورد استفاده، امنیت فضا (برای حفظ سلامت کودک حین بازی)، کیفیت بازی‌ها از جنبه خلاقیت و مناسب با سن کودک، رنگ بندی و طراحی فضا و خوش رفتاری مربیان از جمله مواردی موثر در انتخاب بهترین مرکز است. برای اینکه استفاده از مراکز بازی کودکان را به صورت روتین و به صورت هفتگی داشته باشید، باید از نظر جغرافیایی و هزینه به صرفه باشد. با وجود مزایای بالایی که دارد اما از نظر اقتصادی برای یک برنامه هفتگی به صرفه نخواهد بود.

علاوه بر اینکه این فضا به عنوان برنامه هفتگی صرفه اقتصادی ندارد، گاهی وسایل بازی مورد علاقه کودکان نیست و بازه سنی مشخصی برای آن تعریف نشده است. بنابراین، یکی دیگر از مشکلات خانه بازی کودک ، عمومیت آن خواهد بود. ما به  خانواده‌ها توصیه می‌کنیم برای افزایش کیفیت بازی کودکان، از وسایل بازی مورد علاقه آن‌ها مانند، عروسک های پولیشی یا اکشن فیگورها استفاده کنید. با همراه داشتن وسایل بازی شخصی کودک می‌توانید آرامش خاطر او را افزایش دهید که اگر فضای خانه بازی مورد پسند نبود با اسباب بازی خودش سرگرم شود. خرید وسایل بازی کودکان در خانه باعث افزایش تاثیر اسباب بازی بر یادگیری کودکان خواهد شد.

وسایل بازی کودکان در خانه

لیست کاملی از وسایل بازی مناسب کودکان در خانه تهیه کنید و با رشد کودک، متناسب با علاقه و نیازهای او تجهیزات را در بازه زمانی یک سال تهیه کنید. فرزند شما هر روز و هر هفته در حال تغییراتی از نظر جسمی و روانی است که با توجه به تغییرات خود تمام وسایل مورد نیاز خود را به والد می فهماند. یکی از رایج ترین وسایل که به شبیه سازی تمام فضای ذهن بچه‌ها کمک می‌کند عروسک شخصیت و اکشن فیگور است. کارتون‌هایی که به صورت روزانه تماشا می‌کنند، در غالب اکشن فیگورها طراح شدند. با کمترین هزینه امکان خرید وسایل بازی با کیفیت بالا در فروشگاه آنلاین بازیکده فراهم شده است.

وسایل بازی کودکان در خانه

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

تنوع بالای اسباب بازی براساس برند و متریال ساخت، عامل موثر بر تفاوت قیمت است. لیست قیمت وسایل بازی کودکان را می‌توانید از کارشناسان فروش بازیکده دریافت کنید اما ساده‌ترین راه مشاهده لیست جامع محصولات بازی مانند اسباب بازی، اکشن فیگور ، لگو و عروسک پولیشی است. علاوه بر قیمت، رنج سنی مناسب و اطلاعات کامل مربوط به هر کدام به صورت کامل شرح داده ایم.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به بررسی بسیاری از مشخصات و ویژگی های مربوط به انواع خانه بازی کودک تهران بپردازیم. لیست جامعی از خانه بازی‌ها را ارائه دادیم. با توجه به اینکه همه رده سنی از مکان هست و از نظر اقتصادی به صرفه نیست، انتخاب و خرید اسباب بازی با کیفیت در سایت فروشگاه آنلاین را پیشنهاد دادیم.

سوالات متداول خانه بازی کودک

خانه بازی کودک برای زیر 3 سال مناسب است؟

برخی از خانه بازی ها رنج سنی دارد و برخی حداقل و حداکثر رنج سنی را مشخص کردند. قطعا خانه بازی زیر 3 سال در تهران هست.

بزرگ ترین خانه بازی در تهران کدام است؟

معمولا فضایی که برای خانه بازی ها در نظر گرفته می شود، بزرگ است تا تعداد تجهیزات مورد نیاز با طراحی فضای داخلی مغایرت نداشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *