نمایش 1–12 از 42 نتیجه

نمایش 9 24 36

برای خرید عروسک خرس بزرگ باید به نکاتی از جمله اندازه عروسک، جنس عروسک، رنگ عروسک، ساده یا طرح‌دار بودن عروسک، قابل شستشو بودن و… توجه کنیم. عروسک خرسی بزرگ یکی از  انواع عروسک پولیشی است.

راهنمای خرید عروسک خرس بزرگ 3 متری

یکی از انواع عروسک خرس بزرگ که در میان افراد طرفدار دارد، 1-2 و 3 متری است. با نزدیک شدن به ولنتاین، خرید عروسک خرسی در ابعاد بزرگ افزایش یافته است. نکته‌ای که در مورد سایز عروسک خرس وجود دارد، سن کسی است که برای او عروسک را می‌خریم. سایز عروسک باید با سن فرد متناسب باشد تا او بتواند با عروسک ارتباط برقرار کند. هرچند، بسیاری از کودکان از عروسک  بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که عروسک خرس بزرگ در بین تمام سنین محبوب است و فقط مختص دخترها نیست، خیلی از آقایان هم همچنان عاشق عروسک‌ها هستند.

عروسک خرس بزرگ

کاربرد عروسک خرس بزرگ

بسیاری از خریداران از این دسته عروسک‌های پولیشی برای خواب استفاده می‌کنند. انواع عروسک بالشتی که در انواع گوناگونی و با رنگ بندی‌های جذاب طراحی شدند، جایگزین بالشت برای کودکان و حتی بزرگسالان استفاده می‌شود. با انتخاب و خرید کالای مورد نظر خود، در مجموعه آنلاین شاپ انواع اسباب بازی‌ها در بازیکده ، ارسال به موقع و هزینه مقرون به صرفه را به همراه کیفیت بالای تجربه خواهید کرد.

کاربرد عروسک خرس بزرگ بر پرورش شخصیت کودک

انجام بازی یک فرآیند لذت بخش برای کودکان است. اما متاسفانه برخی از والدین این حقیقت را جدی نمی گیرند. در حالی که بازی هدف دار می تواند روابط صمیمی در کودکان ایجاد کند و باعث رشد و تربیت کودکان شود. به دلیل همین موضوع توجه به بازی های عروسکی و شخصیت کودکان باعث رشد روحی و روانی شخصیت کودکان می شود و یادگیری را برای کودکان جذاب تر می کند.

تخلیه انرژی کودکان

کودک شما پر از انرژی و شادابی است و به شکلی باید این انرژی را تخلیه کند. در صورتی که کودک محیط مناسبی برای تخلیه انرژی نداشته باشد؛ این قضیه باعث پرکاری و بی قراری ناسالم کودکان می شود.

استفاده مثبت و بهینه از انرژی کودکان باعث افزایش اعتماد به نفس کودکان می شود. با انجام عروسک بازی نه تنها انرژی کودک به شکل درست تخلیه می شود بلکه پویایی کودک نیز افزایش می یابد. اگر تخلیه انرژی توسط مدرسه یا حتی والدین سانسور شود؛ این انرژی تبدیل به اضطراب می شود.علاوه بر  اینها می تواند به صورت اشک ریختن، فریاد، عصبانیت و شکستن اشیا خود را بروز می دهد.

عروسک بازی با خرس بزرگ می تواند انگیزه های فرزندتان را متعادل می کند و انرژی اضافه آنها را تخلیه می کند. کودک به صورتی به عروسک خرس بزرگ خود وابسته می شود که تمام احساسات خود را به او بروز می دهد. بازی های عروسکی باعث می شود که کودک بدون واهمه خود را مانند یک آدم بزرگ در نظر بگیرد و حس کنجکاوی خود را رفع کند.

رشد شخصیتی کودک

در حالت کلی بازی با دیگر کودکان، او را قادر خواهد ساخت تصورش از دیگران و خود، به صورت کلی رشد دهد. در بازی هایی کودکان به صورت گروهی با یک دیگر انجام می دهند باید توانایی بر عهده گرفتن مسئولیت را داشته باشند که همین موضوع باعث توسعه توانایی های کودکان می شود تا بتوانند رفتار خود را با دیگران سازگار کنند. بچه ها در بازی های گروهی می توانند هویت خود را بهتر کشف کنند و با مقررات اجتماعی آشنا شوند.

رشد خلاقیت کودکان

نقش هایی که کودکان در بازی های مختلف ایفا می کند می تواند جایگزین قسمت های قبلی شود. به صورتی که با تجارب کسب شده و ادراکات جدیدی که از دنیا کشف کرده است می تواند بازسازی جدید از دنیای پیرامون خود داشته باشد.این ترکیبات به رشد قدرت خلاقیت او کمک می کند.

قیمت عروسک خرس بزرگ

قیمت عروسک خرس بزرگ به بسیاری از عوامل بستگی دارد. کیفیت، ابعاد، برند و کشور تولید کننده که روی این قیمت‌ها موثر است. انواع عروسک‌های خرسی با توجه به ابعاد و الیاف مورد استفاده، قیمت‌های متفاوتی دارند. عروسک خرس بزرگ مانند دیگر محصولات، در انواع گوناگونی طراحی و تولید شدند. پیش از اینکه برای خرید عروسک خرسی بزرگ اقدام کنید، لازم است عوامل تاثیر گذار را به خوبی بشناسید. الیافی که برای تولید این مدل عروسک‌ها استفاده می‌شود. شرکت و کارخانه تولید کننده، ابعاد آن‌ها و بسیاری عوامل دیگر، باعث افزایش یا کاهش هزینه می‌شود. در ادامه به بررسی برخی از عوامل موثر می‌پردازیم. برای اطلاع از قیمت دقیق هرکدام از انواع عروسک‌ها می‌توانید در سایت فرشگاهی بازیکده اطلاعات مربوط به هر محصول را مطالعه کنید.

قیمت عروسک خرس بزرگ

1. جنس عروسک خرس بزرگ

جنس عروسک خرس بسیار مهم است، چرا که برخی عروسک ها از الیافی تولید می‌شوند که حساسیت پوستی برای کودکان ایجاد می‌کنند. نکته مهمم دیگری که وجود دارد خوراکی یا غیرخوراکی بودن الیاف عروسک است، چرا که کودکان علاقه دارند اسباب بازی هایشان را داخل دهانشان کنند. این عروسک ها از الیاف ضد حساسیت، پارچه‌های کتان و پنبه ای دوخته و پر شده‌اند و از هر گونه آسیب محیطی و بدنی برای کودک جلوگیری می‌کنند.

2. رنگ عروسک خرس بزرگ

عروسک خرسی در رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد که عبارتند از:

  • عروسک خرس قرمز (مخصوص ولنتاین)
  • عروسک خرس بنفش
  • عروسک خرس قهوه‌ای
  • عروسک خرس طوسی

3. ساده یا طرح‌‎دار بودن عروسک

منظور از عروسک ساده آنهایی هستند که هیچ شئ اضافی روی دست یا بدن خود ندارند، عروسک طرح دار هم آنهایی هستند که دارای قلب یا دیگر اجزای مانند آن روی بدن یا دستشان هستند. معمولا عروسک های خرس ولنتاین دارای قلب و نوشته های عاشقانه روی خود هستند. مجموعه کامل و انحصاری از خرید عروسک ولنتاین را در فروشگاه ما مشاهد کنید.

خرید خرس بزرگ

4. قابل شستشو بودن عروسک خرس

یکی از عوامل مهمی که درباره عروسک خرسی وجود دارد این است که قابل شستشو باشد تا شما بتوانید هرازچند گاهی آن را در ماشین لباسشویی بیاندازید.

5. دیگر ویژگی های عروسک خرسی

از نکات دیگری که در خرید عروسک خرسی مهم است، قابلیت پخش موزیک یا هرگونه صدا یا تکان خوردن دست یا سر آن یا سایر قابلیت هایی است که شرکت های عروسک سازی به صورت سلیقه ای برای آن در نظر می‌گیرند.

خرید عروسک خرس بزرگ ارزان از بازیکده

در بین 10 ماهگی تا 2 سالگی کودکان به عروسک ها علاقه مند می شوند و می توانند اولین تجربه خود را از بازی داشته باشند. قیمت عروسک خرس با توجه به کیفیت و جنس و اندازه آن متفاوت است، کیفیت عروسک شامل جنس الیاف، نوع دوخت پارچه و جنس پارچه، خوراکی بودن یا نبودن، مقاومت در مقابل شستشو و… می‌شود.  در این مطلب تلاش کردیم تا ۵ مورد از عوامل تاثیر گذار در قیمت عروسک خرس را برای شما بیان کنیم. شما می توانید با مراجعه به سایت بازیکده اقدام به خرید عروسک خرس بزرگ با ارزان ترین قیمت کنید.

سوالات متداول درمورد عروسک خرس بزرگ

آیا جنس عروسک ها برای کودکان ایجاد حساسیت پوستی نمی‌کند؟

خیر، این عروسک ها تماما از الیاف ضد حساسیت، پارچه‌های کتان و پنبه‌ای تولید شده اند.

قیمت عروسک خرس بزرگ چقدر است؟

قیمت این عروسک به عوامل مختلفی از جمله جنس، کیفیت، اندازه و ابعاد و مدل آن بستگی دارد.