نمایش 1–12 از 303 نتیجه

نمایش 9 24 36

فروش انواع عروسک حیوانات با جنس های مختلف پارچه ای، پولیشی در فروشگاه بازیکده. بازی کودکان با عروسک حیوانات باعث آشنایی بیشتر کودک با انواع حیوانات می شود. این آشنایی موجب یادگیری و آموزش اسم حیوان، شرایط زندگی و دسته وحشی یا اهلی بودن کودک خواهد شد. با خرید عروسک حیوانات حیوانات، کودکان با حیات وحش بیشتر آشنا خواهند شد.

نکات خرید عروسک حیوانات

اگر به دنبال خرید عروسک حیوانات هستید، باید به جند نکته  توجه نمایید. ابتدا، سن کودک را در نظر بگیرید. کودکان خردسال ممکن است عروسک های نرم و ساده را ترجیح دهند، در حالی که کودکان بزرگتر ممکن است علاقه بیشتری به اسباب بازی های واقعی با جزئیات زیاد داشته باشند. همچنین باید مواد به کار رفته در عروسک حیوانات و کیفیت دوخت را در نظر بگیرید. مواد مستحکم و ضد حساسیت بهترین گزینه هستند. علاوه بر این، به جزئیاتی که ممکن است خطر خفگی را داشته باشد، توجه کنید. در نهایت، به شخصیت و علایق کودک فکر کنید و سعی کنید عروسکی را پیدا کنید که با نیاز او مطابقت داشته باشد.

ویژگی های عروسک حیوانات بازیکده

عروسک حیوانات در اشکال و اندازه های مختلفی ساخته می شوند، اما ویژگی های مشترک بسیاری در آنها وجود دارد. بسیاری از عروسک های حیوانی دارای ظاهری نرم و انعطاف پذیر هستند که آنها را برای در آغوش گرفتن ایده آل می کند. آنها همچنین ممکن است جزئیات واقعی مانند خز یا پر داشته باشند که آنها را بیشتر شبیه حیوانات واقعی می کند که از آنها الگوبرداری شده است. برخی از عروسک های حیوانات ممکن است دارای ویژگی های تعاملی مانند جلوه های صوتی یا حسگرهایی باشند که به لمس پاسخ می دهند. به طور کلی عروسک حیوانات از پرطرفدارترین گزینه ها برای افراد در هر  رنج سنی می باشد.

عروسک حیوانات

انواع عروسک حیوانات

عروسک های حیوانات انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی ها و طرح های خاص خود را دارند. عروسک حیوانات طبیعی و عروسک حیوانات جنگل برای کسانی که زیبایی طبیعت را دوست دارند مناسب است. این عروسک ها دارای بافت ها و رنگ های واقعی هستند که شبیه حیوانات واقعی موجود در جنگل و بیابان می باشند. عروسک حیوانات کوچک برای کودکان کوچکتر ایده آل هستند زیرا به راحتی در دست گرفته و حمل می شوند.

عروسک حیوانات اهلی که  از حیواناتی  مانند سگ، گربه و خرگوش الگوبرداری شده اند، برای دوستداران حیوانات که حیوان خانگی ندارند بسیار مناسب هستند. عروسک حیوانات دریایی برای کودکانی که از موجودات دریایی لذت می برند عالی هستند. شما می توانید با مشاهده عکس عروسک حیوانات در سایت بازیکده و انتخاب عروسک دلخواه، اقدام به خرید عروسک حیوانات نمایید.

بیشتر عروسک حیوانات پولیشی، نرم، لطیف، منعطف هستند و باعث می شود کودک بتواند به راحتی با این عروسک ها بازی و آنها را بغل کند. جنس عروسک های حیوانات پولیشی و از الیاف طبیعی است و از بروز آلرژی و حساسیت در کودکان جلوگیری میکند. می توانید به دسته محصولات عروسک پولیشی مراجعه کنید و با انواع عروسک پولیشی موجود در بازیکده آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: عروسک پولیشی چیست؟

عروسک حیوانات تنوع بالایی دارند و می توانید هر عروسک حیوانی را با اندازه و سایزهای بزرگ و کوچک، با رنگ های مختلف از سایت بازیکده تهیه کنید. برای ثبت سفارش و خرید عروسک شخصیت موردنظرتان با ما تماس بگیرید.عروسک حیوانات موش

جمع بندی

با توجه به موارد گفته شده در ارتباط با خرید عروسک حیوانات، فروشگاه بازیکده با داشتن سال ها تجربه در فروش انواع عروسک خرس بزرگ برای مناسبت های مختلف نظیر ولنتاین، انواع اکشن فیگور، اسباب بازی لگو و غیره، می تواند خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان ارائه دهد.

همچنین امکان خرید اسباب بازی خارجی، خرید ماشین کنترلی الکتریکی و بنزینی نیز وجود دارد.

عبارات پرسرچ در رابطه با این محتوا:

  • قیمت عروسک حیوانات
  • عروسک حیوانات کوچک
  • عروسک حیوانات دریایی
  • عروسک حیوانات طبیعی

عروسک حیوانات در بهداشت روانی کودک چه تاثیری دارد؟

موجب درمان بسیاری از مشکلات همچون : اوتیسم، ناهنجاری های رفتاری، بیش فعالی، اختلال سلوک و اختلال بی اعتنایی و غیره می شود.

بازی با عروسک حیوانات برای کودکان چه فایده ای دارد؟

بازی با عروسک باعث انرژی گرفتن کودک می‌شود، همچنین نه تنها برای آنها یک دوست صمیمی می‌سازد؛ چون این عروسک ها الهام گرفته از طبیعت هستند، باعث خو گرفتن کودکان با طبیعت می‌شود.