بازی

معرفی کاراکتر های بی تی اس (BT21)

کاراکتر های بی تی اس

شاید شما هم با یک سری استیکر در پیام رسان ها به خصوص پیام رسان لاین برخورد کرده باشید که ندانید این استیکر ها در واقع کاراکتر های بی تی اس هستند. فرندز کاراکتر اولین پروژه مفهومی جدیدی است که با همکاری line friends و گروه BTS ایجاد شد.

اعضای گروه BTS مستقیماً در کل فرآیند، از طراحی شخصیت‌های اولیه گرفته تا شخصیت‌پردازی و برنامه‌ریزی محصول، شرکت کردند تا در مجموع 8 شخصیت جذاب خلق کنند. در ادامه با بازیکده همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از کاراکتر های بی تی اس در اختیارتان قرار دهیم.

با توجه به محبوبیت کاراکترهای گروه بی تی اس بهتر است پیش از اینکه برای خرید آن اقدام کنید، با در نظر گرفتن تاثیر اسباب بازی بر یادگیری کودکان به سن فرزند دقت کنید. در صورتی که اسباب بازی یا اکشن فیگور و دیگر وسایل سرگرمی باعث اثر منفی بر ذهن کودکان شود، نه تنها مفید بلکه بسیار مضر خواهد بود.

کاراکتر های بی تی اس (BT21) بازنمایی هر یک از اعضای BTS هستند و بچه‌های این گروه پرطرفدار در کل فرآیند خلق شخصیت‌های خود شرکت کردند. BTS به‌جای روند معمول طراحی اولیه از کاراکترهای بی تی اس توسط هنرمندان، مجبور شد طرح‌های خود را برای شخصیت‌های خود بکشد. آنها همچنین ویژگی ها، ترجیحات و ارزش های هر یک از شخصیت های بی تی اس را با همکاری LINE FRIENDS تعیین کردند.

کاراکتر های بی تی اس و استیکرهای آنها با بیش از 8 میلیون دانلود، 420000 دنبال کننده در حساب های رسمی رسانه های اجتماعی BTS21 و 71 میلیون توییت در توییتر تنها در ده روز اول پس از انتشار، نشان از محبوبیت بسیار بالای آن‌ها دارد.

هدف از خلق کاراکتر های بی تی اس این است که شما به دنبال جذابیت های انیمیشن BT21 باشید و آنها شما را به روشی متفاوت به دنیای BTS هدایت کنند.

اسم کاراکتر های بی تی اس BT21

در مجموع هشت شخصیت  BTS وجود دارد: 

  • Tata
  •  Mang
  •  Chimmy
  •  RJ
  •  Koya
  •  Cooky
  •  Shooky 
  • و Van

 هر شخصیت، اعضای گروه BTS را به روش های مختلف منعکس می کند. 

داستان کاراکتر های BT21

شخصیت های بی تی اس

کاراکترهای بی تی اس در اواخر سپتامبر 2017 متولد شدند، زمانی که BTS به LINE Friends’ Creators پیوست. پروژه ای که در آن این برند با هنرمندان جهانی بر روی شخصیت ها و ایده های محصول کار کردند.

پسرها یک روز را صرف طراحی ایده های شخصیت ها در فروشگاه LINE Friends کردند. سپس تیمی از طراحان به تبدیل طرح های خشن به شخصیت های تعریف شده تر کمک کردند. برای مشاهده انواع عروسک شخصیت می توانید به دسته محصولات موردنظر مراجعه کنید.

شخصیت های بی تی اس

در این قسمت به معرفی مختصر هر یک از کاراکتر های بی تی اس می پردازیم.

تاتا (Tata)

 تاتا یک شخصیت عظیم الجثه، یک بیگانه با قدرت های دگرگون کننده است.

اندام های او می توانند خم شوند و به طول ها و شکل های عجیب و غریب دربیایند. او شخصیتی است که V طراحی کرده است، وی می‌خواست این شخصیت بیشتر منحصر به فرد باشد تا زیبا، زیرا شخصا عاشق شخصیت‌های منحصربه‌فرد است.

جی هوپ (Mong)

مانگ یک اسب کوچک (پونی) رقصنده است، اما با پوشیدن ماسک صورتش را پنهان نگه می دارد. بینی او به شکل قلب است، زیرا لب های جی هوپ هنگام خندیدن یک قلب تشکیل می دهد.

معانی مختلفی برای “مانگ” در زبان کره ای وجود دارد. این کلمه می تواند به عنوان «تسویه حساب»، «شکست خوردن» ترجمه شود، و این قسمت آخر کلمه (huimang) به معنی امید است.

جیمین (Chimmy)

کاراکترهای BT21

به گفته جیمین، چیمی، توله سگ بازیگوش با رنگ زرد، تصویر کلی گروه را نشان می دهد.

او در ساخت ویدیوهای BT21 گفت: “حیوانی که با BTS بهترین است، یک توله سگ است.” “ما عاشق پاتوق کردن هستیم و فعال هستیم که مردم را به یاد توله ها می اندازد.”

او همچنین فکر می‌کند که گونه‌های چاق چیمی مردم را به یاد چهره او می‌اندازد.

جین (Rj)

جین  یا RJ یک آلپاکا (یک نوع شتر آمریکایی) است که اغلب یک شال پارکا می پوشد، زیرا به تا حد زیادی سرمایی است. جین سال‌ها قبل از این همکاری، طرح‌های زیبای آلپاکا را می‌کشید، بنابراین هیجان‌زده بود که بالاخره یکی از آن‌ها را تبدیل به کاراکتر کند. سایر اعضای تیم نیز می گویند که او شبیه آلپاکا است، به خصوص وقتی غذا می خورد.

کویا (RM) 

کویا یک کوالای آبی خواب آلود است. او گوش های قابل جابجایی دارد، و بینی بنفش رنگی دارد. V یکبار اظهار کرد که بنفش نشان دهنده عشق است.

RM نقاشی‌هایی از کوالاها را در مرحله طراحی اولیه ترسیم کرد، زیرا فکر می کند کوالاها واقعاً زیبا هستند.

کوکی (Cooky)

کوکی که توسط جونگ کوک ساخته شده است، خرگوش است. او خیلی ورزش می کند و تصور می کند که وقتی عصبانی می شود به یک مرد عضلانی بزرگ تبدیل می شود.

جونگ کوک به خاطر تمرینات بی پایانش در باشگاه برای حفظ سیکس پک خود شناخته شده است، بنابراین در طرح های اولیه خود، خرگوشی را با سیکس پک کشید.

او همچنین می‌خواست کوکی همیشه یک شیرینی شکلاتی داشته باشد، که الهام‌بخش شخصیت بعدی، شوکی بود.

شوکی (Shooky) 

شوکی بهترین دوست کوکی است و از شیر متنفر است. در طول دوره اولیه طراحی، شوگا سگ خود، هالی را طراحی کرد، اما به نظر بسیار شبیه به شخصیت های دیگر بود، بنابراین او در عوض بسیاری از عبارات مختلف را با الهام از هالی کشید. طراحان LINE شخصیت شوکی را از این ایده خلق کردند.

ون (Van)

شخصیت خاکستری و سفید Van – که توسط طراحان LINE Friends ساخته شده است – یک ربات فضایی است که از BT21 محافظت می کند و گفته می شود که نماینده ARMY است. این از مصاحبه با BTS در مورد اینکه چه نوع شخصیت هایی می خواهند با LINE خلق کنند الهام گرفته شده است.

نام گروه BT21 از نظر Suga الهام گرفته شده است، که فکر می کرد کاراکتر های بی تی اس باید هم BTS و هم قرن 21 را نشان دهند، با این کار آن‌ها تا 100 سال آینده به روز هستند.

عروسک بی تی اس

محبوبیت کاراکترهای BT21

پس از عرضه رسمی کاراکتر های بی تی اس در LINE ، استیکرهای شخصیت BT21 بیش از 8 میلیون بار دانلود شدند. بلافاصله پس از آن، آنها یک خط کالای بزرگ راه اندازی کردند، از جمله همکاری با Converse، که در تمام فروشگاه های کره ای LINE Friends فروخته می شود. بسیاری از اقلام  مانند عروسک پولیشی کاراکترهای بی تی اس محدود یا فصلی هستند.

فروشگاه‌های پاپ‌آپ ویژه BT21 و کافه‌های موضوعی در 12 ماه گذشته در سراسر آسیا افتتاح شده‌اند، و به آمریکا نیز رسیده‌اند. کافه‌های BT21 همراه با برچسب‌ها، زیر لیوانی‌ها و پوسترهای منحصربه‌فرد، آیتم‌های منوی مختلفی را در هر کشور و شهر دارند. با توجه به اینکه این کاراکترها را به صورت عروسک پولیشی و عروسک های اکشن فیگور توسط معتبرترین برندها طراحی می شود، احتمالا سری عروسک lol برای دختران جذاب باشد. اگر در مورد این مدل عروسک ها اطلاعاتی ندارید در مقاله عروسک lol چیست به طور کامل در این مورد توضیح داده شده است.

BT21 همچنین امسال در یک کمپین تبلیغاتی زیبا برای فرودگاه بین‌المللی اینچئون کره، به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی با هدف قرار دادن هزاره‌ها در حال حرکت در آسیا، بازی کرده است.

این تبلیغات کارهایی را که باید هنگام عبور از فرودگاه انجام دهید نشان می‌دهد. پس از چند سال موفقیت آمیزی که کاراکتر های بی تی اس طی کرد، واضح است که BT21 و BTS قرار است بر صنعت شخصیت های زیبا و همچنین صنعت موسیقی تسلط داشته باشند.

جمع بندی

مردم در سراسر جهان به طور انفجاری به داستان های جالبی که توسط BTS گفته می شود، پاسخ می دهند. ویدیوی سری «BT21 UNIVERSE» که شامل فرآیند ساخت است که در آن اعضای BT21 آزادانه در مورد گذشته و آینده پنهان شخصیت‌های BT21، خانواده و رقبا و دوستان صحبت می‌کنند، به‌طور متوالی هر هفته از طریق کانال YouTube BT21 منتشر می‌شود.

حتی اگر از طرفداران BTS نیستید، دیدن روند خلق داستان به جای ملاقات با شخصیت از قبل تکمیل شده، لذت بخش است. در همین حال، LINE FRIENDS اعلام کرد که در ماه آوریل تبلیغی را از طریق رسانه های اجتماعی برگزار خواهد کرد که در آن مصرف کنندگان در سراسر جهان می توانند مستقیماً در توسعه شخصیت “BT21” شرکت کنند.

سوالات متداول

BT21 چیست؟

BT21 در واقع نام گروه کاراکتر های گروه BTS است که توسط آنها و با همکاری لاین فرندز طراحی شده است.

آیا می توان کاراکتر های بی تی اس را خریداری کرد؟

بله کاراکتر های بی تی اس به صورت عروسک، برچسب، زیر لیوانی و ... وجود دارند.

4.5/5 - (35 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *